کد خبر : 887
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۱
-

برگزاری همایش سراسری کارشناسان حقوقی صندوق کارآفرینی امید در مشهد مقدس

به گزارش پایگاه خبری کارنامه فردا،همایش کارشناسان حقوقی سراسر کشور با حضور دکتر نوراله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید، تک دهقان مدیر امور تلفیق برنامه و فناوری اطلاعات، کرمانی نژاد مدیر حقوقی و امور قرار دادها، آبیلی مدیر صندوق خراسان رضوی و کارشناسان حقوقی سراسر کشور در مشهد مقدس برگزار شد.دکتر نوراله زاده، مدیرعامل صندوق

به گزارش پایگاه خبری کارنامه فردا،همایش کارشناسان حقوقی سراسر کشور با حضور دکتر نوراله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید، تک دهقان مدیر امور تلفیق برنامه و فناوری اطلاعات، کرمانی نژاد مدیر حقوقی و امور قرار دادها، آبیلی مدیر صندوق خراسان رضوی و کارشناسان حقوقی سراسر کشور در مشهد مقدس برگزار شد.
دکتر نوراله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در این مراسم ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) با اشاره به تثبیت ماهیت حقوقی صندوق اظهار داشت: در بحث حقوقی یک سیر تحول در ماهیت حقوقی صندوق کارآفرینی امید اتفاق افتاد و خوشبختانه اکنون ماهیت حقوقی و مجوز صندوق تعیین تکلیف شده است.
نوراله زاده گفت: موانع حقوقی زیادی وجود داشت که بتوانیم وضعیت صندوق را با ماهیت حقوقی تطبیق دهیم ولی درنهایت جایگاه حقوقی صندوق به عنوان نهاد عمومی غیردولتی، تصویب و اساسنامه صندوق توسط شورای نگهبان تایید شد.
وی افزود: همکاران در بخش های مختلف صندوق تلاش کنند تا بتوانیم خدمات بهتری به مردم ارائه دهیم. کارشناسان حقوق صندوق باید نسبت به تمامی موارد هزینه ای اشراف داشته باشند و با توجه به افزایش هزینه ها باید فکری برای افزایش درآمد نیز داشته باشیم و با این کار بصورت پایه ای صندوق را توسعه‌ دهیم و مدیریت های مختلف با هماهنگی هم در صدد افزایش منابع باشند.
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در ادامه با تاکید بر اهمیت بحث تکریم ارباب رجوع گفت: در کل دو ‌نوع سازمان داریم، سازمان اول ارباب رجوع(مشتری) محور و سازمان دوم بروکراسی محور است. سازمان ارباب رجوع محور نتیجه گراست و رضایت مشتری را مقدم می داند اما سازمان بروکراسی محور بر اجرای قانون تاکید دارد.
دکتر نوراله زاده تصریح کرد: تعیین ماهیت صندوق به عنوان یک نهاد عمومی غیر دولتی این فرصت را میدهد که ارباب رجوع محور باشیم و با استفاده از ظرفیت حقوقی در راستای مشتری مداری گام برداریم و قانون را نیز رعایت کنیم.
وی با اشاره به نقش خلاقیت در تعریف فرآیندهای جدید گفت: کسب و ‌کار مانند انسان است، تقریبا تمامی کسب وکارها همانند نوزادان دوره طفولیت را طی کرده، بزرگ شده به مرحله نوپایی و در نهایت به مرحله بزرگسالی و پیری می رسند و از بین می روند از روزی که کسب و کار بدنیا می آید و سپس به بلوغ میرسد، برای اینکه از بین نرود باید مداوم استراتژی تولید را تغییر دهیم و‌ خلاقیت در تولید داشته باشیم.
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با تاکید بر تسهیل فرآیندها و تعریف ضمانت های جدید مانند ضمانت های اجتماعی عنوان نمود: باید خودمان را جای ارباب رجوع قرار دهیم و شرایط او را درک کنیم و روش های نوین و‌خلاقانه را ایجاد کنیم تا بیشتر به سمت مشتری مداری حرکت کنیم.
در ادامه کرمانی نژاد مدیر حقوقی و امور قرار دادهای صندوق کارآفرینی امید به ارائه گزارش عملکرد حوزه حقوقی از سال 1392 تاکنون پرداخت.
آبیلی مدیر صندوق خراسان رضوی نیز ضمن خوش آمد گویی به ارائه گزارشی در خصوص عملکرد صندوق استان در بخش های مختلف پرداخت.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.